Реванш «нових обличь»: Кузьмін йде в Раду за списками “Опозиційної платформи”

За списками політичної партії “Опозиційна платформа — За життя” на позачергових виборах народних депутатів України балотується колишній перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін.
Такі дані опубліковані на сайті Центральної виборчої комісії.

Читайте також:

“Народився 12 липня 1967 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, адвокат, член Політичної партії «Опозиційна платформа – За жаття», проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 35”, — ідеться у відомостях про кандидата.

Як відомо, Ренат Кузьмін обіймав посаду першого заступника генерального прокурора України у 2010-2014 роках та заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України протягом 2013-2014 років.

У жовтні 2017 року ГПУ повідомила Кузьміну про підозру у захопленні землі комплексу відпочинку «Пуща-Водиця». Досудове слідство встановило, що у 2008–2010 роках Кузьмін, діючи за попередньою змовою з директором «Пущі-Водиці», захопив державну земельну ділянку рекреаційного значення площею 1,0457 га та прилеглі споруди на цій ділянці, надалі легалізувавши отримання нерухомості. Такі дії, за висновком експертизи, заподіяли шкоди державі в розмірі 1,2 млн грн.

Окрім того, за інформацією ГПУ, екс-заступник генпрокурора протиправно придбав у власність нерухоме майно невідомого походження, яке у 2010 році мало ринкову вартість майже 8,4 млн грн.

Водночас на сайті Міністерства внутрішніх справ України у графі “Розшук” повідомляється, що Кузьмін внесений до числа осіб, які переховуються від органів прокуратури.

Добавить комментарий