Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

Гео Лерос заявив, що ДБР нагряне до нього з обшуками, щоб вилучити записи про торгівлю посадами. ВIДЕО

Автор 
Лерос заявив, що ДБР нагряне до нього з обшуками, щоб вилучити записи про торгівлю посадами. ВIДЕО


Про це народний обранець заявив на сторінці в Facebook, повідомляє UAINFO.org.

Об этом сообщает Компромат


"У наступні дні проти мене планується провокація, яка буде здійснена руками ДБР. Під приводом якоїсь сфабрикованої справи про податки у мене роведуть обшуки, заарештують майно і вилучать всі електронні носії. Саме заради останнього це буде і зроблено", — упевнений Лерос.За його словами, відповідні розпорядження зробив президент Володимир Зеленський, якому відомо про існування продовження "плівок Єрмака", на яких брат глави Офісу президента "торгує державними посадами".


Нардеп упевнений, що записи зможуть стати доказом, що президенту було відомо, що Денис Єрмак "продовжував торгувати посадами навіть цього року, а сам Зеленський був частиною цих сценаріїв".


"Я принципово не хотів публікувати цей матеріал до виборів, щоб ніхто не розповідав, що це дискредитація перед голосуванням, але якщо Зеленський поставив завдання зі мною розправитися до місцевих виборів, то у мене може не бути можливості опублікувати ці матеріали згодом.Українці, щоб не трапилося, пам’ятайте, що свободу вам ніхто не подарує, Україна міцно затиснута в лещатах олігархів і окупантів, які захопили українську владу. Вони захищатимуть Зеленського усіма способами, бо ця маріонетка їм вигідна. Ми маємо мобілізувати сили, щоб скинути ворогів України, адже самі вони не підуть. Схоже, що нам доведеться їх змусити", — упевнений Лерос.
Джерело статті: “http://novostiua.org/news/1138318-geo_leros_zajaviv_shcho_dbr_nagrjane_do_njogo_z_obshukami_shchob_viluchiti_zapisi_pro_torgivlju_posadami._video”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Новости регионов

Вход