Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

Парламент Іспанії вп’яте продовжив "коронавірусний" надзвичайний стан

Автор 

Уряд меншості в Іспанії у середу зумів уп’яте отримати підтримку парламенту на продовження надзвичайного стану через коронавірус ще на два тижні.

Об этом сообщает FIB

Парламент Іспанії вп’яте продовжив "коронавірусний" надзвичайний стан

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на El Pais.

Надзвичайний стан в Іспанії, де коронавірус забрав понад 27 тисяч життів, триватиме як мінімум до 7 червня.

"Шлях, якими ми йдемо, є єдиним, що може перемогти вірус. Дякую всім членам парламенту, які підтримали надзвичайний стан, оскільки своїм голосом вони врятували тисячі життів", — заявив прем’єр-міністр Педро Санчес у парламенті.

З моменту початку національного карантину 14 березня в Іспанії було підтверджено понад 230 тисяч інфекцій коронавірусу, але кількість нових заражень зменшується.

Санчес стверджує, що Іспанії все ще потрібно утримувати жорсткий контроль над ситуацією з охороною здоров’я у той час, як країна починає послаблювати обмеження та відновлювати економічну діяльність.

Надзвичайний стан дає уряду повноваження обмежувати конституційні права, такі як вільне пересування та зібрання громадян.

Невеликі магазини знову відкрилися у більшій частині Іспанії, але не у важко уражених Мадриді та Барселоні. Подорожі між провінціями залишаються суворо обмеженими.


Джерело статті: “http://www.mediastar.net.ua/95343-parlament-spanyi-vpyate-prodovzhiv-koronavrusniy-nadzvichayniy-stan.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Новости регионов

Вход