Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

Хіти тижня. Коли Господь не дав розуму: Дівчина зробила собі найбільші губи в світі (фото)

Автор 
Дівчина називає себе живим втіленням ляльки Барбі.
Андреа Іванова

22-річна мешканка Софії, Болгарія Андреа Іванова зробила найбільші губи в світі. Як передає Daily Mail, для цього дівчина провела 20 процедур зі збільшення своїх губ, передають .

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Так, повідомляється, що спочатку Андреа зробила операцію зі збільшення грудей. Після чого вона почала створювати красиві, на її думку, губи. Зараз дівчина називає себе живим втіленням ляльки Барбі.

"Я люблю свої губи. Правда, протягом перших двох днів після операції мені дуже боляче їсти. Але лікарі кажуть, що далі вже буде легше", – говорить Іванова.

На своїй сторінці в Instagram, де за нею стежить майже 40 тисяч підписників, дівчина часто ділиться фотографіями, на яких демонструє свої губи.

Крім того, незважаючи на те, що зараз губи Андреа – найбільші в світі, вона хоче зробити ще ін’єкцію, щоб "закріпити свій успіх".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/zhaby/khity-tyzhnia-koly-hospod-ne-dav-rozumu-divchyna-zrobyla-sobi-naibilshi-huby-v-sviti-foto-327033.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Новости регионов

Вход